teisipäev, 9. oktoober 2018

Streik

Eile moodustatud ametiühing asus täna kohe tööle ,et kaitsta oma liikmeid siin vohava ebaõigluse, kihistumise , rõhumise ja jumal teab mille eest veel. Helsingi Kalev võib - olla teab , tema on paadunud AÜ liige. Et oma õiguste eest veelgi tõsisemalt seista, kaalun veel ühe AÜ allorganisatsiooni loomist kuhu kuulun vaid suursugune mina. Võib olla sedakaudu saan mõjutada Antit ,et ta mulle praemune teeks. Istun juba teist tundi ja mune pole kusagilt poolt näha.
Ahjaa. Meie AÜ "kuhaprvo" kuulutas välja streigi. See on meie vastus kaladele. Murdsime isegi ühe katkise ridva pidulikult veelkord katki ,et näidata ,kui tõsiselt me asja võtame. Ühesõnaga meie enne kalale ei lähe ,kui kalad alla annavad. Ootame riiklikku lepitajat.


Suureks eeskujuks on meile prügikott mis keeldub samuti alla andmast.


 Sassis loodusest ka , ülejõe kased on suures plaanis nii rohelised veel ,et neist saaks vihtasid teha.


Rääkimata ülejõe kuusest, see kah roheline.


Kliimasoojenemine on ikka hull asi. Vaatasin ,et Anti on kadunud , leidsin ta paadisillalt.Kui streikida siis juba põhjalikult. Ees ootavad veel  - Popeda - Kaasua, Komisaario Peppone ja korralikud kalsarikännit täna. Nagu eilsest vähe oleks.

Hiiri oleme saanud see reis juba 5 eilse seisuga. Mis väga hea tulemus, sest lõksud on meil enamjaolt üles panemata. Kuivaine külmiku alt leidsime veel 2 lõksu. Hiired värisege.

Anti ja praemune ootav Mehis

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar