laupäev, 6. oktoober 2018

Kohavaba päev taas

Grammi võrra isegi parem meie senisest keskmisest. Anti kohad olid ju nagunii anomaalia. Saime hommikupoolikul jigitades toksukesi, kala loomulikult mitte. Siis pühendusime jerkimisele ja peab ütlema ,et läks paremini eelnevatest sarnastest sessioonidest.
Mina võtsin ära ühe kolmeka ja kaheka. Tonnaazhi mõttes.


Anti ei võtnud midagi, sest mõõt oli ikka väga nigel.

Kaladel soolikad tühjad aga väga pika mokaga. Merel on ka soomlased loobunud koha otsimisest ning sarnaselt meiega rüdistas roos veel paar paati. Jõel paate ei näinud.
Pealelõunal põõsa augu sektoris näitas kahte väga ilusat kala lood. Meie ponnistused kahjuks ei olnud viljakad, sest veealustel koostöö tahe puudus. Tõsi, sain ühe konnatoksu aga see oli kõik. Kas see kalad loodil oli erand saame teada järgnevatel päevadel, sest seni pole röövkala loodi peal veel nii selgelt olnud.

Tänased mittekohad.


Homme käime hommikul jaapani etapile kaasa elamas ja peale seda veele. Lubab üle keskmise ilusat ilma. Mis ei pruugi kaladele muidugi meeldida.

Kalapüügist parem seis on hiirejahil. Öösel 2 ja päeva jooksul veel 1. Neli lõksu on kogu aeg valves.
Enne õhtusööki tegime sauna ja loomulikult kümblesime ka jões. Onni ees oli päeval 8.8 , suurel jõel 9,4 ,merel 8,4 kraadi mitte sooja aga seda temperatuuri. 9 kraadi ju ei ole soe.

M ja A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar