kolmapäev, 10. oktoober 2018

AÜ on jõud

Hommikul pidime plaani järgi küll natuke varem jalad alla saama aga eilne streik kestis hilisõhtuni. Ning hommikul läksimegi vaatama ,mis meie nõudmistest on saanud.


Tegime pikema matka.
Anti vana bursui, naudib sõidu ajal privileege ja taob vint.ee-s kaarte.Esimeses 14m augus lood näitas kenasid kalakaari. Ning Anti oma nõmeda kollasega tegi seda jälle. Tõsi õnneks üle hulga aja.


Mõned grammid alla 2,6. Täpsemalt 5 grammi. Ei läinud kaua ,kui sai veel sellise:


Siis katkes ka minu kannatus ning rakendatud sai samuti mittevärv ehk kollane. Ja oh sa püha püstol -tulemus kohe käes. Mõned grammid üle 2,6kg.


Täpsemalt 30gr. Mõtted läksid vägisi streigile. Me streikisime südamest aga sellist tulemust ei oodanud. Natuke nagu teadsime ka ,et Soomes on ametiühingutel omajagu võimu. Aga nii palju?
Noh ,meie nõudmistele tuldi tõesti vastu ning kala ronis välja ja hakkas närima ka. Kala siit;


Kala sealt;


Kala iga nurga pealt. Oli ka ärakukkumisi ja muidu lahe.
Antil nii hästi ei läinud ,oma kollasevaimustusega sai, mis tahtis.


Teisest küljest aus jigikala ja andis minikolli mõõdu ka välja. 4,3kg.
Päeva peale julgesin päris värve ka proovida ja tõesti - oli võimalik ka nendega kala saada. Päris avasüli just vastu ei võetud aga õlised lillakad ja punased toonid läksid peal küll.


Ega see nii lihtne ka ei ole olnud täna nagu eelnevast paistab ,sest voolu jões ei ole jätkuvalt. 15 gr on 8 meetrises vees palju aga aukudes üle selle kärab kuidagi. Kala lõi küllalt paadi lähedalt ja see oli muidugi see rullis varbaküünte teema. Litrit ,nagu selle päris suure haugiga oli, täna ei saanud aga korralikke pauke oli omajagu. Kusjuures konnad olid selles võimekamad ,kui ülekilokalad.
Saime sõukruviga isegi ankru kätte. Õnneks jäi võll sirgeks.


Ei saa öelda ,et eelnevad puhkusepäevad siin oleks kuidagi igavad või pikaldaselt venivad tundunud. Aga täna tuli tõesti peaaegu vana hea kuhaprvo tunne peale.

Lõpetasime mõistlikul ajal ,et valges onni jõuaks. Kuigi pidime täie närimise pealt lahkuma.


Staabis kiire kalankäsittely. Ja siis ametliku kokkuvõtte juurde. Minu tulem, 7tk.


Mitmed konnad tagasi. Ka äraminekuid oli omajagu. Anti tagasihoidlik saak oli selline:


Ja nagu tavaks saanud igaks juhuks grupipilt ka ,et Helsingi Kalev ei mõtleks ,et ühed ja samad kalad.


Natuke korrastatumalt sama .


Meie A/Ü Kuhaprvo liikmemaks on tõenäoliselt mitte kõigile taskukohane. Näete ju ise tulemusi. Tähtis on kontroll olukorra üle, mitte otsustaval hetkel järele anda ning ühtne vankumatu rinne.


Usaldusisik Mehis ja lihtliige Anti

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar